2017/07/18

BIOMED ORGANICS


BIOMED ORGANICS - jedna z wiodących na niemieckim rynku marek produktów pielęgnacyjnych z pogranicza medycyny i kosmetyki naturalnej, jej produkty dostępne są w całej Europie. Wegańskie, naturalne w 98,9% produkty, przebadane klinicznie i dermatologicznie. Nie zawierają parabenów, olejków eterycznych ani syntetycznych zapachów. Nie testowane na zwierzętach.

BIOMED ORGANICS - WPIS SPONSOROWANY   


Wpis informacyjny we współpracy z marką BIOMED ORGANICS, który ma na celu przybliżyć Wam markę i jej produkty, i zachęcić do bliższego zapoznania się z ofertą na przykładzie czterech poniższych produktów.

1. Body firmer to klasyczny balsam do ciała o właściwościach ujędrniająco - nawilżających. Na składzie posiada m.in. masło shea, kwas oleinowy, witaminę E, A, allantoinę czy fitosterole. Wszystko to ma sprawić, że nasza skóra stanie się miękka i gładka. Masło shea podobnie jak kwas oleinowy ją nawilży, a allantoina chociażby uspokoi.
Produkt, którego większość z nas używa na co dzień, i który z pewnością warto wypróbować pod kątem potrzeb własnej skóry.

*Pojemność produktu to 150 ml, a jego cena w drogerii internetowej marki to 20 euro.


2. Vein Vanish to produkt, którego celem jest redukcja widoczności tzw. "pajączków". Badania udowodniły spadek zaczerwienienia w ciągu 28 dni dla 64% przypadków, a w ciągu 84 dni, dla 77% przypadków.
Oby problem ten dotyczył jak najmniej z nas, niemniej jest i występuje. Z pewnością warto więc sprawdzić produkt jeśli zmagamy się właśnie z "pajączkami".

*Pojemność produktu to 50 ml, a jego cena w drogerii producenta to 30 euro.


3. Ingrow Gone to z kolei produkt, którego celem jest usuwanie wrastających włosków i jednoczesne zapobieganie ich ponownemu wrastaniu przy jednoczesnym zmniejszeniu oparzeń i wyprysków.

*Pojemność produktu to 50 ml, a jego koszt to 20 euro.4. Forget your age eyes mask to product pod oczy z efektem kolagenu, bez konieczności stosowania zastrzyków. Badania udowodniły, że w 27% przypadków doszło do redukcji całkowitej długości zmarszczek.  
Produkt, którego jestem najbardziej ciekawa, i którego spróbuję z ochotą. Na ten moment cały czas nie znalazłam kremu, który faktycznie, w widoczny sposób zredukowałby moje zmarszczki pod oczami.

*Pojemność produktu to 50 ml, a jego koszt to 15 euro.BODY FIRMERVEIN VANISH
INGROW GONE


FORGET YOUR AGE EYE MASK


***

Strona www marki: https://biomedorganics.de/      
Apteka internetowa: https://biomedorganics.de/    
Facebook: Biomedorganics                    
Instagram: @biomedorganics