2016/07/26

SPOTKAJMY SIĘ


... w sieci. Czyli wszystkie kanały komunikacji gdzie możecie mnie znaleźć, a namnożyło się ich ostatnio trochę. Poczynając od samego bloga, jego profilu na FB, przez Instagram, ostatnio Snapchat, aż po profil na FB, który prowadzę z trochę innego powodu niż sam blog... Ale o tym to już trochę więcej poniżej.


WWW.PIEKNIEJESTZYC.PL

Czyli blog, od którego wszystko się zaczęło. Blog, który chadzał różnymi drogami bo zaczęłam lifestylem, po to by później zdominować wpisami sekcję "Uroda", kolejno "Podróże" i ostatnio wracam do tego szeroko pojętego life style bo jednak tutaj czuję się najlepiej i pozwala mi on na różnorodność.
Bardzo staram się żeby to miejsce było na bieżąco aktualizowane, chociaż w codziennej gonitwie często brak czasu na przygotowanie dłuższych tekstów i obróbkę zdjęć.


INSTAGRAM

To tutaj znajdziecie mnie codziennie, pod nazwą użytkownika "piekniejestzyc". Pochłonął mnie niesamowicie. Na dobre wciągnęłam się po akcji "100 happy days", o której pisałam ponad 2 lata temu TUTAJ. Łapanie kadrów dnia codziennego z dobrymi momentami, niby tak banalne, spowodowało, że zaczęłam inaczej patrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość. Bo nagle okazało się, że każdego dnia jest coś, zdarza się coś, czym warto się cieszyć.

Znajdziecie tam sporo kadrów z mojej codzienności, małe i większe radości, dużo dobrego jedzenia i polecanych lokali, kosmetyki, których używam, moje podróże i mnóstwo zdjęć z samego Gdańska. Bardzo zapraszam również tych, którzy planują wizytę w Trójmieście bo myślę, że mogę stać się samozwańczym, internetowym przewodnikiem :)

Na Instagramie jestem praktycznie codziennie. Jest Was tam ze mną ponad 7000 co jest dla mnie czymś niesamowitym, i co bardzo, bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że będzie nas tam tylko więcej.

Na Instagramie wzorem Olfaktorii, którą bardzo sobie cenię za profesjonalizm i estetykę działań, stworzyłam specjalne hasztagi #, które ułatwią Wam wyszukiwanie konkretnych zdjęć. I tak:

#piekniejestzycwpodrozy
To pod tym hasztagiem znajdziecie wszystkie zdjęcia z moich podróży. Zarówno tych krajowych jak i zagranicznych, mnóstwo pięknych widoków, polecanych hoteli i sposobów na spędzanie czasu w podróży.

#piekniejestzycootd
Żadna ze mnie blogerka modowa, ale jeśli kogoś interesuje jak się noszę i co noszę to bardzo polecam. Pod tym # możecie również znaleźć polecane przeze mnie marki odzieżowe i galanteryjne.

#piekniejestzycyummy
To tutaj znajdziecie miejsca gdzie lubię jeść. Bardzo często przed przyjazdem do Trójmiasta pytacie mnie gdzie warto pójść aby smacznie zjeść. Polecam Wam więc ten hasztag, który od razu wskaże miejsca gdzie bywam, a skoro bywam to najczęściej polecam. Jeśli nie, taka informacja również znajdzie się pod zdjęciem.

#piekniejestzyccosmetics
Tutaj zaś znajdują się zdjęcia, które przedstawiają wszystkie używane przeze mnie kosmetyki, bardzo często z ich opisami. Polecam również czytanie komentarzy obserwatorów pod zdjęciami bo to naprawdę bogate źródło informacji od innych osób. Sama często notuję sobie polecane przy okazji tych zdjęć kosmetyki, aby pamiętać o nich na przyszłość.


FACEBOOK - PIĘKNIE JEST ŻYĆ

Czyli mój blogowy profil na FB. To tam znajdziecie zajawki nowych wpisów i przy okazji trochę prywaty. Najlepsze miejsce aby być na bieżąco z nowymi postami. Każdy opublikowany post zostanie z pewnością podlinkowany na FB.


SNAPCHAT - PIEKNIEJESTZYC

Niedawno odkryty. Bardzo długo nie mogłam się przekonać do tej formy komunikacji i do samej aplikacji jako takiej. Przyzwyczajona do klikania aby wywołać jakąś akcję nie mogłam zrozumieć o co chodzi z tym przesuwaniem ekranu.
Dziś to moje codzienne narzędzie komunikacji i bardzo lubię sama podglądać filmy innych użytkowników, zwłaszcza tych mieszkających na stałe poza granicami Polski bo to dobra okazja aby poznać codzienność w zupełnie innej, często egzotycznej części świata.

Ja zaś publikuję sporo filmów z samego Gdańska, z moich podróży czy też po prostu z dnia codziennego. Zapraszam!
No i dziękuję, że jesteście w stanie mnie słuchać. Mój głos na odsłuchu brzmi zupełnie inaczej niż sama siebie słyszę. Na niekorzyść oczywiście. Też tak macie? :)


G+ PIĘKNIE JEST ŻYĆ, TWITTER - PIEKNIEJESTZYC

To dwa serwisy, które obsługuję, ale niestety w bardzo minimalnym stopniu. G+ służy mi do informowania o nowych postach na blogu, a jeśli chodzi o Twittera cały czas jestem w fazie poznawczej i nie do końca mam sprecyzowane jakiego rodzaju informacje chciałabym tam umieszczać. Także w tych dwóch przypadkach temat w dużej mierze niszowy jeśli chodzi o moją aktywność.


FACEBOOK - SEASIDE APARTMENTS POLAND

Część z Was zapewne wie, że poza pracą na etacie zajmują mnie również innego rodzaju aktywności zawodowe. Między innymi krótkoterminowy najmem nieruchomości na terenie Gdańska. Stąd ta reklama na pasku po prawej stronie bloga :) Seaside Apartments Poland to profil, który powstał dla moich Gości i osób współpracujących z nami. To tutaj prezentuję mieszkania, które mamy na wynajem, a także informuję obserwujących i przyjeżdżających do mnie Gości o najbliższych wydarzeniach w Trójmieście i okolicach oraz o innych atrakcjach, które mogą uprzyjemnić im pobyt.
Jeżeli interesuje Was życie Trójmiasta zapraszam do polubienia i śledzenia moich działań również na tym profilu. A gdybyście szukali noclegu w Gdańsku, to już wiecie gdzie pytać :)

W najbliższym czasie powstanie specjalnie dedykowana strona internetowa, którą z pewnością jeszcze się Wam pochwalę.To co, do zobaczenia :) W sieci bądź też w realu, wielu z Was odwiedza latem Trójmiasto więc może akurat będzie okazja spotkać się i porozmawiać w innych okolicznościach.