WSPÓŁPRACA

Dzień dobry. 
Miło mi, że interesuje Cię współpraca ze mną. Poniżej kilka informacji, które mam nadzieję, pomogą Ci podjąć decyzję.O MOICH KANAŁACH W SOCIAL MEDIACH

Co ważne na początek, blog piękniejestzyc.pl i moje pozostałe kanały w social mediach (YouTube, Instagram, Facebook) to kanały lifestylowe. 
Odbiorcy znajdują tam treści związane z moimi podróżami, biznesem, motywacją i pozytywnym podejściem do życia, zwierzętami (kocham koty, sama mam w domu 3), jedzeniem (jestem wegetarianką) i przede wszystkim z moim miastem Gdańsk w tle. 


O MNIE 

Mam 37 lat, jestem osobą aktywną zawodowo również poza social media. Prowadzę własną firmę związaną z wynajmem i obrotem nieruchomościami. W moich kanałach social media staram się inspirować inne kobiety, jak również mężczyzn oczywiście, że warto stawiać sobie cele i konsekwentnie je realizować. Prezentuję moje biznesy od kuchni, jednocześnie podkreślając, że w życiu potrzebny jest balans i należy znaleźć też czas na odpoczynek. 
Robię relacje z podróży, które każdorazowo organizuję sama. Rekomenduję dobre jakościowo miejsca z różnych branż, czy to noclegowych, gastronomicznych czy kulturalnych. Cenię sobie jakość w każdej sferze życia; od noclegów właśnie, po posiłki, kulturę czy wybory zakupowe.

Jeżeli Państwa produkt czy też usługa  jest dobrej jakości, z pewnością znajdziemy nić porozumienia.Jestem mieszkanką Gdańska i moje miasto jest mi bliskie. Staram się je przybliżać osobom z innych części kraju. Wskazuję co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść, jakie miejsca odwiedzić, na podstawie moich preferencji. Codzienne relacje na story Instagram, z Gdańskiem w tle, ogląda prawie 3000 osób.

Ankieta przeprowadzona na moim profilu na Instagramie, gdzie postawiłam pytanie "z czym kojarzy ci się profil pieknie jest zyc"?, wskazała, że profil odbierany jest niesamowicie pozytywnie; jako pogodny, optymistyczny, utożsamiany jest z dobrą jakością, taktem i dyplomacją oraz przede wszystkim z Gdańskiem, kotami, nieruchomościami, dobrymi rekomendacjami.Przyznam się, że jestem niesamowicie dumna, że posiadam tak życzliwe grono odbiorców. Ogromnie sobie cenię relację, którą udało mi się zbudować z moimi odbiorcami i nigdy nie chciałabym ich zawieźć. Stąd jeżeli podejmuję współpracę jest ona każdorazowo oznaczana i dotyczy produktów i usług dobrej jakości, których chętnie używałabym czy korzystała z nich, bez względu na to czy są w ramach współpracy, czy nie.
GRUPA DOCELOWA

Moi odbiorcy to w prawie 80% kobiety. 
Dominująca grupa wiekowa to 25 - 34 lata, i kolejno 35 - 44 lata. 
Statystycznie są to osoby z województw: pomorskiego, mazowieckiego i małopolskiego.

MOJE KANAŁY W SOCIAL MEDIACH


Współpracować możemy zarówno na blogu, jak i na pozostałych prowadzonych przeze mnie kanałach w social mediach.

INSTAGRAM: LINKponad 14 390 obserwatorów. Każdą relację InstaStory ogląda średnio ponad 2500 osób.
FACEBOOK: LINK, 1414 obserwatorów. Facebook jest doskonałym kanałem komunikowania nowych publikacji.
YOUTUBE: LINK, ponad 4550 subskrybentów.


Ze swojej strony zachęcam do krzyżowania kanałów komunikacji podczas współpracy.JAKIE FORMY WSPÓŁPRACY OFERUJĘ


Są to między innymi:

  • wpisy sponsorowane
  • recenzje i testy
  • relacje z miejsc i wydarzeń
  • wyjazdy studyjne


Jeżeli masz inny pomysł na współpracę, zapraszam. Możemy wspólnie stworzyć coś unikalnego. Ze względu na różnorodność prowadzonych przez mnie kanałów, współpraca możliwa jest zarówno w formie treści, zdjęć jak i video. 

KOSZT WSPÓŁPRACY

Zawsze wyceniany jest indywidualnie.
Posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą i rozliczam się na podstawie faktur VAT.WSPÓŁPRACOWAŁAM MIĘDZY INNYMI Z PONIŻSZYMI:


i inni.
Zapraszam do kontaktu: piekniejestzyc@gmail.com

Pozdrawiam, Katarzyna Babiarczuk