2018/09/24

NAJPIĘKNIEJSZA PLAŻA NA POLSKIM WYBRZEŻU PLUS DWIE STYLIZACJE I SESJA NA PLAŻY


Najpiękniejsza plaża na polskim wybrzeżu. Długa, szeroka o piasku sypkim jak mąka. I kiedy tam nie jestem, pusta. Plaża w Stilo. Cudowne, piękne miejsce. Jeżeli szukacie niepowtarzalnych miejsc na polskim wybrzeżu, to koniecznie musicie odwiedzić to miejsce.


Stilo jest historyczną nazwą miejscowości Osetnik, która znajduje się w województwie pomorskim. To malutka miejscowość, jakieś 14 km od Łeby, może dlatego turyści kierują się bardziej na Łebę właśnie, a okoliczne miejscowości, choć o cudownych plażach, nie doświadczają takiej ilości odwiedzających.Dojście do plaży jest długie, ale idziemy ścieżką wytyczoną przez las. Naprawdę bardzo przyjemny spacer, który natura wynagrodzi nam ostatecznie cudnym widokiem.


Plażę w Stilo odwiedzam najczęściej podczas wizyt w sąsiednim Sasinie.  W Sasinie polecam wam bardzo Cisowy Zakątek, o którym pisałam TUTAJ czy Willę Sasino, o której post był TUTAJ. Po sąsiedzku jest jeszcze jeden cudowny obiekt noclegowy - Pałac Ciekocinko. Oczywiście też ma swoje miejsce na blogu, zapraszam TUTAJ.

Natomiast warto z pewnością wpaść tam choć na chwilę. Stilo jest w województwie pomorskim więc osoby z Trójmiasta mają je naprawdę na wyciągnięcie ręki.
Na przykład taki niedzielny obiad w Restauracji u Ewy w Sasinie (jak oni dobrze gotują!), a później właśnie spacer po plaży w Stilo. Warto też zajrzeć na latarnię. Tak, w Stilo jest również latarnia morska, z której roztacza się niesamowity widok na wybrzeże.


Tak wiatr układa w fale piasek na plaży. Niezmącony stopą ludzką bo po prostu nie ma tam tłumu spacerowiczów. Takie małe cuda natury.

-------------------------------------------------------
Koszulka: Tyszert
Szal: Hugo Boss
Spodnie: H&M
Buty: Birkenstock
Zegarek: Daniel Wellington
Okulary: Fossil
Torba: Levi's
Łańcuszek: Lilou

Sweter: COS
Spodnie: H&M
Torba: Mako
Okulary: Fossil
Zegarek: Daniel Wellington
Pasek: Massimo Dutti