WSPÓŁPRACA

Dzień dobry. 
Miło mi, że interesuje Cię współpraca ze mną. Poniżej kilka informacji, które mam nadzieję, pomogą Ci podjąć decyzję.O MOICH KANAŁACH W SOCIAL MEDIACH

Co ważne na początek, blog piękniejestzyc.pl i moje pozostałe kanały w social mediach (YouTube, Instagram, Facebook) to kanały lifestylowe. 
Odbiorcy znajdują tam treści związane z moimi podróżami, biznesem, motywacją i pozytywnym podejściem do życia, zwierzętami (kocham koty, sama mam w domu 3), jedzeniem (jestem wegetarianką) i przede wszystkim z moim miastem Gdańsk w tle. 


O MNIE 

Mam 35 lat, jestem osobą aktywną zawodowo również poza social media. Prowadzę własną firmę, która skupia się na wynajmie krótkoterminowym nieruchomości (www.seasideapartments.com.pl), jestem członkiem zarządu spółki deweloperskiej, która obecnie kończy projekt osiedla domów bliźniaczych pod Gdańskiem (www.zamieszkajwczaplach). W moich kanałach social media staram się inspirować inne kobiety, jak również mężczyzn oczywiście, że warto stawiać sobie cele i konsekwentnie je realizować. Prezentuję moje biznesy od kuchni, jednocześnie podkreślając, że w życiu potrzebny jest balans i należy znaleźć też czas na odpoczynek. 
Robię relacje z podróży, które każdorazowo organizuję sama. Rekomenduję dobre jakościowo miejsca z różnych branż, czy to noclegowych, gastronomicznych czy kulturalnych. Cenię sobie jakość w każdej sferze życia; od noclegów właśnie, po posiłki, kulturę czy wybory zakupowe.

Jeżeli Państwa produkt czy też usługa  jest dobrej jakości, z pewnością znajdziemy nić porozumienia.Jestem mieszkanką Gdańska i moje miasto jest mi bliskie. Staram się je przybliżać osobom z innych części kraju. Wskazuję co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść, jakie miejsca odwiedzić, na podstawie moich preferencji. Codzienne relacje na story Instagram, z Gdańskiem w tle, ogląda prawie 3000 osób.

Ankieta przeprowadzona w maju 2019 na moim profilu na Instagramie, gdzie postawiłam pytanie "z czym kojarzy ci się profil pieknie jest zyc"?, wskazała, że profil odbierany jest niesamowicie pozytywnie; jako pogodny, optymistyczny, utożsamiany jest z dobrą jakością, taktem i dyplomacją oraz przede wszystkim z Gdańskiem, kotami, nieruchomościami, dobrymi rekomendacjami.Przyznam się, że jestem niesamowicie dumna, że posiadam tak życzliwe grono odbiorców. Ogromnie sobie cenię relację, którą udało mi się zbudować z moimi odbiorcami i nigdy nie chciałabym ich zawieźć. Stąd jeżeli podejmuję współpracę jest ona każdorazowo oznaczana i dotyczy produktów i usług dobrej jakości, których chętnie używałabym czy korzystała z nich, bez względu na to czy są w ramach współpracy, czy nie.
GRUPA DOCELOWA

Moi odbiorcy to w prawie 80% kobiety. 
Dominująca grupa wiekowa to 25 - 34 lata, i kolejno 35 - 44 lata. 
Statystycznie są to osoby z województw: pomorskiego, mazowieckiego i małopolskiego.

MOJE KANAŁY W SOCIAL MEDIACH


Współpracować możemy zarówno na blogu, jak i na pozostałych prowadzonych przeze mnie kanałach w social mediach.

INSTAGRAM: LINKponad 14 390 obserwatorów. Każdą relację InstaStory ogląda średnio ponad 2500 osób.
FACEBOOK: LINK, 1414 obserwatorów. Facebook jest doskonałym kanałem komunikowania nowych publikacji.
YOUTUBE: LINK, ponad 4550 subskrybentów.


Ze swojej strony zachęcam do krzyżowania kanałów komunikacji podczas współpracy.JAKIE FORMY WSPÓŁPRACY OFERUJĘ


Są to między innymi:

  • wpisy sponsorowane
  • recenzje i testy
  • relacje z miejsc i wydarzeń
  • wyjazdy studyjne


Jeżeli masz inny pomysł na współpracę, zapraszam. Możemy wspólnie stworzyć coś unikalnego. Ze względu na różnorodność prowadzonych przez mnie kanałów, współpraca możliwa jest zarówno w formie treści, zdjęć jak i video. 

KOSZT WSPÓŁPRACY

Zawsze wyceniany jest indywidualnie.
Posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą i rozliczam się na podstawie faktur VAT.WSPÓŁPRACOWAŁAM MIĘDZY INNYMI Z PONIŻSZYMI:


i inni.
Zapraszam do kontaktu: piekniejestzyc@gmail.com

Pozdrawiam, Katarzyna Babiarczuk