2014/11/30

MOJE ŻYCIE W OBRAZKACH #7Kolejny tydzień, a właściwie już dwa od ostatniego przeglądu, minęły jak oka mgnienie. Szybko ten czas ucieka, bardzo szybko. Już listopad za nami, a jeszcze chwila i cały rok pożegnamy. A jak było? Fajnie było. No bo przecież fajnie jest, prawda? Korzystajmy z tego co mamy bo przecież nic nie trwa wiecznie. Trzeba się cieszyć.

1. Uwielbiam wszelkie czerwienie na paznokciach. Essie Dress to Kilt to moja nowość i faworyt ostatnich dni. Czerwień wydaje mi się zawsze taka... rasowa, nadająca charakteru. Mogę ubrać na siebie cokolwiek, a z czerwonymi paznokciami i ustami i tak będę czuła się wow.

2. Szybko już robi się ciemno :( Przychodzę do pracy ciemno, wychodzę ciemno. Ale lubię patrzeć na te włączone światła. Jakiś taki specjalny klimat jest.

3. L'occitane to krem wygrany u Infinity Blog. Jest rewelacyjny! Pachnie niesamowicie, szybko się wchłania, a skóra po użyciu jest przyjemnie miękka. Jak już dobije dna na pewno będę chciała do niego wrócić.

4. Ehhh, takie wieczorne grzeszki... Czekolada jest warzywem, prawda? ;)

pięknie_jest_żyć_moje_życie_w_obrazkach

1. Podczas zakupów trafiłam w Biedronce na kasztany. W ogóle odkąd Biedronka wprowadziła płatności kartami zyskali nowego klienta :) Totalnie nie wiedziałam jak je zrobić, ale od czego jest Instagram, wszystkim którzy mnie wsparli, dziękuję :))) a kasztany dołączają do mojego menu. Są pyszne!

2. Bzik na punkcie soku z marchwi cały czas trzyma. Tak sobie właśnie spędzam wieczory.

3. Po takim dniu jak tutaj, czyli w pracy, w biegu.

4. A skoro już pracuję to i przyjemności sobie sprawiam. Nie oparłam się. Co prawda miałam kupić inny tusz do rzęs, ale ta miniaturka jest tak urocza, że uległam.

pięknie_jest_żyć_moje_życie_w_obrazkach

1. Naked w Sephorze, cóż więcej rzec.

2. Do zamówienie wpadła jeszcze pomadka.

3. Moje miasto! Spacery po Starym Mieście nigdy mi się nie znudzą.

4. Jak to było z tymi słodyczami? Czekolada to warzywo? :) a Pepsi jest robiona ze świeżych owoców pepsi rosnących na drzewie ;)

pięknie_jest_żyć_moje_życie_w_obrazkach

1. Czyż Gdańsk zalany deszczem nie jest i tak piękny? Jest klimat.

2. A to jedna z większych niespodzianek zeszłego tygodnia. Paczuszka od Agaty i Dystrybutora marki GlamGlow - Avemi. Bardzo dziękuję! Nie macie pojęcia jaki uśmiech miałam na twarzy jak otworzyłam kartonik, zwłaszcza, że była to totalna niespodzianka.

3. Jeden z moich ulubionych lokali w Gdańsku. Jak będziecie mieli okazję, bardzo, bardzo polecam LaCantinę przy Akademii Medycznej w Gdańsku. Cudowna włoska kuchnia.

4. Takie pyszności między innymi właśnie.

pięknie_jest_żyć_moje_życie_w_obrazkach

1. Otworzyliśmy też sezon na kurtki puchowe. Nie ma co, idzie zima, robi się mało ciekawie, że tak powiem. Zwłaszcza dla takich ciepłolubnych jak ja.

2. Zima, zimą, ale o sukienkach nie zapominamy. Kupiona.

3. Jest za to słonecznie. I takie dni uwielbiam. Cudnie budzić się rano i widzieć słońce przebijające spod żaluzji. Aż Bunio dostał pasków ;)

4. Z okazji takiego mojego małego sukcesu zawodowego kupiłam sobie prezent. A co tam. Prezent od siebie dla siebie, zawsze trafiony :)

pięknie_jest_żyć_moje_życie_w_obrazkach

1. Taki piękny, słoneczny Gdańsk.

2. I choinkę nam już postawili. Muszę sprawdzić kiedy zabłysną światełka, ale chyba w Mikołajki.

3. Zimo.

4. Tak się rozgrzewamy. Faszerowana papryka w Avocado we Wrzeszczu. Polecam!


A u Was jak tydzień minął? Co dobrego? Bo przecież było coś dobrego na pewno :)

Kasia