2013/03/11

RĘKODZIEŁO - FABRYKA RICCO
Fabryka Ricco czyli rękodzieło nie tylko dla kotów :) 
O co chodzi? Fabryka Ricco to pomysł mojej koleżanki na wykorzystanie posiadanych przez nią umiejętności. A w związku z tym, że ja uważam, że jak ktoś ma talent to trzeba go promować, to będąc konsekwentną niniejszym to czynię :)

Fabryka Ricco na chwilę obecną oferuje ręcznie wykonane legowiska i parapetniki dla psów i kotów oraz zabawki dla tychże samych zwierząt.
Poniżej przedstawiam co na chwilę obecną jest dostępne, oczywiście istnieje też możliwość indywidualnych zamówień - można samemu zaproponować pożądany kolor posłania tak żeby pasował nam do wnętrza, jak również jego rozmiar. Posłania i legowiska nie muszą być nudne i leżeć ukryte w kącie pokoju, a mogą wręcz stać się ozdobą wnętrza. Oczywiście nie wyklucza to wygody naszego pupila gdyż wszystko wykonane jest w taki sposób by było mu miękko i wygodnie (wypełnienie sprężystym puchem syntetycznym).

Legowiska dostępne są standardowo w dwóch rozmiarach: L i XL.
L to przybliżone wymiary (zależą od modelu legowiska) 47cm, wysokość: ok.11cm - koszt 30 zł
XL to przybliżone wymiary (zależą od modelu legowiska) 55cm, wysokość: ok.13cm - koszt 40 zł

Parapetniki zaś w standardzie mają wymiary 32x47cm, grubość: ok. 2-3cm. Ale tu również można indywidualnie ustalić pożądaną szerokość i długość. Podstawowa cena to 15 zł.

Zapraszam do kontaktu: 
http://www.facebook.com/pages/Fabryka-RICCO/196468780476879
e-mail: ewexoxo@gmail.com  

A poniżej już gotowe wyroby

1.Duże miękkie legowisko, którego wewnętrzna strona wykonana jest z ciepłego i przytulnego polaru w kolorze morskim. Strona zewnętrzna z wzorzystego biało-czarnego materiału. Wypełnienie ze sprężystego puchu syntetycznego. Do kompletu można dokupić parapetnik.


i z modelem


2.Duże miękkie legowisko, którego wewnętrzna strona wykonana jest z ciepłego i przytulnego polaru. Strona zewnętrzna z zielonego ozdobnego materiału. Całość marszczona. Wypełnienie ze sprężystego puchu syntetycznego. Do kompletu można dokupić parapetnik.3.Duże miękkie legowisko, którego wewnętrzna strona wykonana jest z ciepłego i przytulnego polaru. Strona zewnętrzna ze zdobionego materiału. Całość marszczona falbanką. Wypełnienie ze sprężystego puchu syntetycznego.4. Miękkie duże legowisko plus pompon zabawka. Legowisko wykonane z dzianinowego materiału, obrzeże z włóczki. Legowisko wypełnione jest mięciutkim wsadem syntetycznym. Wypełnienie jest solidne (pod ciężarem legowisko nie robi się płaskie). W komplecie pompon z kokardką o średnicy ok. 5 cm. Każda nitka jest przyszyta, więc kot nie będzie wyciągał pojedynczych nitek. Długość sznurka 90cm. 5.Miękki, delikatnie pikowany parapetnik, wypełniony puszystym włóknem syntetycznym.  Wymiary standardowe to 32x46cm, grubość: 2 cm.


6.Miękki, delikatnie pikowany parapetnik, wypełniony puszystym włóknem syntetycznym.  Wymiary standardowe to 32x46cm, grubość: 2 cm. Na zdjęciu test miękkości parapetnika :)7.Dwustronny miękki parapetnik wykonany z przytulnego polaru i ozdobnego materiały w kolorze zielonym. Parapetnik jest delikatnie pikowany, wypełniony sprężystym puchem syntetycznym. Wymiary standardowe to 32x47cm, grubość: ok. 2-3cm.Oraz zabawki dla pupili

8. Wędka z pajączkami z przeznaczeniem raczej dla kociaków. Wędka wykonana z wytrzymałego bambusa o średnicy 5mm, na której zamocowana jest "materiałowa" gumka zakończona pomponem-pajączkiem. 
Długość samej wędki: 29cm
Długość gumki bez rozciągania: 40cm (po rozciągnięciu x2)
Długość pajączka: 11cm
Cena to 6 zł


9.Duża, miękka, włochata myszka z naszytym serduszkiem z prawej strony, wypełniona wsadem syntetycznym. Myszka ma długość ok. 11 cm + ogonek ok.9cm. Myszkę można zgodnie z życzeniem Klienta nasączyć dodatkowo zapachem. Do wyboru są wyciąg z kocimiętki i wyciąg z kozłka lekarskiego. Z kozłka robi się krople walerianowe dla ludzi. Oczywiście wersja dla kotów jest w zupełnie innym stężeniu - to bardziej woda pachnąca tym ziółkiem. Z reguły kocury za tym szaleją.
Cena myszki to 5 zł.


Pozostaje mi zaprosić do zakupów :)

Edit: a tutaj świeżo zrealizowane zamówienie indywidualne, gdzie parapetnik został zrobiony na wymiar, na cały parapet. Legowiska zaś mają specjalne mocowania ponieważ będą one mocowane do drapaka.Kasia