2016/11/17

W MOJEJ KOSMETYCZCE - DIOR ADDICT LIPCOLOR 753 ROSE HOLLYWOOD

Dior Addict Lipcolor 753 Rose Hollywood

Jeden z drobiazgów, który trzymam w mojej kosmetyczce. Pomadka Dior Addict Lipcolor w odcieniu 753 Rose Hollywood. Jeśli chodzi o wszelkie posiadane przeze mnie kosmetyki, to pomadek mam właśnie najwięcej. No cóż, jak to już nie raz pisałam, każdy jakieś swoje szaleństwo ma. To i tak zawsze taniej niż gdybym szła masowo w torebki czy buty.


Dior Addict Lipcolor 753 Rose Hollywood

Lekka formuła, gładko sunąca po ustach, o wyrazistym, wiernym rzeczywistości odcieniu. Nakłada się bardzo prosto, awaryjnie nie wymaga użycia lusterka. Schodzi bardzo równomiernie, nie zostawia otoczki.

Dior Addict Lipcolor 753 Rose Hollywood

Bardzo przyjemny produkt, prosty w użyciu i jeśli tylko kolor Wam podpasuje to naprawdę będziecie zadowolone. Nie wysusza ust, nie wylewa się poza ich kontur. Nie widzę żadnych wad, które mogłyby ją zdyskwalifikować.

Dior Addict Lipcolor 753 Rose HollywoodDior Addict Lipcolor 753 Rose HollywoodDior Addict Lipcolor 753 Rose HollywoodDior Addict Lipcolor 753 Rose Hollywood

Przy kolejnym zakupie po prostu do zastanowienia czy akurat ten kolor jest mi niezbędny. Jeśli tak, zakup warto powtórzyć.