2013/11/18

PRZEGLĄD TYGODNIA


Tydzień w obrazkach. 

Korzystając z przedłużonego o 11 listopada (poniedziałek) weekendu, spędziliśmy dwa dni w Elblągu. Na zdjęciu powyżej wyremontowane okolice Kanału Elbląskiego.Kot naszych znajomych, mam nadzieję, że się nie pogniewają za upublicznienie jego wizerunku :) Białe futerko pięknie komponowało się z moimi czarnymi spodniami.


I nasz wspólna kolacja z właścicielami powyższego białego futra. Tarta przepyszna, sałata w lewym dolnym rogu najlepsza. Wiem, że praktycznie jej nie widać, ale musiałam o niej wspomnieć; główne składniki to kuskus, winogrona, granat, rukola, pomidorki i ser bałkański. Tutaj jest pełen przepis, naprawdę polecam http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/kuskus/salatka_obledna/przepis.htmlW drodze. Czy mówiłam już, że uwielbiam mosty i wiadukty?


Zaczynamy dzień roboczy, biura budzą się.


Kolejna sałatka, tym razem na fali sezonu na dynię. Czyli pieczona dynia, twaróg i kapusta pekińska.

Nowa zabawka, nie wiem czy bardziej dla nich czy dla mnie. Szukałam drapaka, który wkomponuje mi się dobrze we wnętrze. I wydaje mi się, że wyszło mi całkiem fajnie. Koty też nie narzekają jak widać :)


Chwila przyjemności i milion kalorii czy nieodparta chęć na coś słodkiego.


A później znów zdrowo żeby wyrzuty sumienia za tą Nutellę mnie nie zjadły ;) Sałatka z rukoli, pomidorków koktajlowych, fety i prażonego siemienia lnianego, przyprawiona tylko solą, pieprzem i polana oliwą.


Prasówka i okładka Twojego Stylu z cenioną przeze mnie za jej dystans Dorotą Wellman.

To był dobry tydzień i oby ten obecny był równie miły albo najchętniej jeszcze lepszy.

Kasia