2014/12/10

NOWOŚCI KOSMETYCZNE - LISTOPAD

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

Tydzień po tygodniu nowości kosmetyczne czyli lista moich małych słabości. Aczkolwiek muszę od razu zaznaczyć, że tym razem wcale znowu nie tak dużo. Odrobię w grudniu ;) Nic straconego ;) A co przybyło? Co cieszy oko i ciało?

Urban Decay w Sephorze. Odkąd wpadłam w blogosferę wzdychałam sobie do prezentowanych na blogach paletek UD. Nawet był już moment gdy chciałam jakąś kupić na jednym z zagranicznych serwisów, a później jakoś zapał opadł, stwierdziłam, że cieni mam sporo, a najwolniej z kolorówki je zużywam i dałam spokój. No i do czasu... Jak pojawiły się na stronie Sephory, uległam. Wahałam się między Naked2 i Naked3. Ostatnie resztki rozumu powstrzymały mnie przed kupieniem obu... wzięłam 3. No ale dorzuciłam pomadkę... Ehhh, słaba jestem ;) Odcień Streak. Pokażę ją w któryś dzień nieco bliżej.

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

Samymi cieniami nie mam specjalnie kiedy się pobawić bo makijaż robiony o 6 rano nie sprzyja finezji, ale zapowiada się rewelacyjnie. Cienie są mięciutkie, nakładają się banalnie prosto, nic mi się nie obsypuje (ale nie sprawdzałam jeszcze wszystkich kolorów). W ogóle jestem pozytywnie zaskoczona wielkością paletki bo zawsze wydawało mi się, że ona jest mniejsza.

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

Świąteczny zestaw Dior. No czyż ta paletka nie jest urocza? :) Tutaj jestem typową ofiarą marketingu. Mam swój ulubiony tusz, jest nim ostatnio Chanel Inimitable Intense. I to jego miałam zakupić ponownie. Aż na mojej drodze stanął ten zestaw. Stwierdziłam, że spróbuję Diorshow Iconic Overcurl, a przy okazji będę miała paletkę. Cóż tam, że przecież mam tyle cieni... Muszę przyznać, że tusz robi efekt, pogrubia, wydłuża, podkręca i widzę to od razu. Tylko przez to, że nie mam wprawy w pracy z podkręconymi szczoteczkami, skleja mi w jednym miejscu rzęsy. No nic, muszę trenować.

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

A paletka leży i wzdycham do niej. Ja nie wiem czy ona nie jest tylko do patrzenia, a nie do używania. Taka sztuka kolekcjonerska :)

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

Glam Glow. To jest dopiero niespodzianka. Bo taka dosłownie niespodzianka spotkała mnie ze strony Agaty i Avemi jako dystrybutora m.in. Glam Glow.  Przyszła któregoś dnia taka piękna paczka, a w niej Glam Glow Power Mud (zielona), Glam Glow pod oczy i jeszcze miniaturki wersji czarnej i niebieskiej. Możecie sobie wyobrazić moją radość. Na razie używam niebieskiej, boszszsz jak ona pięknie pachnie!

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

Kocham czerwienie na paznokciach. Nie oparłam się więc Essie Dress To Kilt. Cudeńko po prostu. Mój ostatni hit na paznokciach. Uważam, że można założyć na siebie cokolwiek, ale z czerwonymi paznokciami zawsze będzie się wyglądało "jakoś", w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście.

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne
pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

Ulubieńców to mi się ostatnio trochę zbiera bo dołączył do nich właśnie krem do rąk L'occitane Arlesienne, który wygrałam w rozdaniu u Infinity Blog. Pachnie po prostu nieziemsko! Ma idealną mięciutką konsystencję, która szybko się wchłania i pozostawia miękką, rozświetloną skórę dłoni. Cudo, które jak mi się skończy, z ochotą zagoszczę u siebie ponownie.

pięknie_jest_żyć_nowości_kosmetyczne

Uff, w sumie nie było tego jakoś specjalnie dużo.

Kasia