2015/04/14

KOSMETYCZNY RACHUNEK SUMIENIA - MARZEC


Skromniutki ten marzec, skromniutki. Coś niespotykanego ;) Niemniej zgodnie ze świecką tradycją tego bloga, post z kosmetycznym rozliczeniem miesiąca być musi. Dwa sklepy - Douglas i L'occitane, nic więcej się nie wydarzyło ;)Clarena_Yonelle

Clarena i Yonelle to gratisy do zamówienia z Douglasa, o tym będzie z kolei za chwilę. Produktów nie znam w ogóle, marki tylko ze słyszenia. 
Clarena Caviar Cream - kawiorowy krem z perłą 15 ml oraz Clarena Caviar Micellar Tonic - kawiorowy tonik micelarny 30 ml. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie czekają sobie w zapasach bo tych akurat u mnie ostatnio dostatek.
Yonelle zaś to dla mnie również temat zagadka, enzymatyczna hydro-maska infuzyjna. Zagadką jest już sam ten opis, nie będę oszukiwać, jestem w tym zielona ;) Wiem za to, że ma dawać efekt wygładzenia i to mam zamiar zweryfikować. 

L'occitane

W L'occitane kupiłam mydło w płynie, a przy okazji fartnęły mi się powyższe gratisy :) Krem do rąk, do stóp oraz żel pod prysznic. Wszystko akurat cieszy mnie niezmiernie, a krem do rąk choć pewnie długo nie posłuży bo to miniaturka miniaturki ;) tak idealnie mieści mi się do najmniejszej torebki.


Collistar Crio-Gel Anticellulite to będzie mój hit. Poświęcę mu jeszcze trochę czasu w najbliższej przyszłości bo uważam, że warto. A zagaję tylko, że jak ktoś lubi efekt chłodzenia, baaa mrożenia, to będzie idealny. Douglas miał na niego promocję w marcu i bardzo się cieszę, że zapobiegawczo wzięłam dwie sztuki. Wykorzystam na pewno.

giorgio_armani

Nie byłabym sobą gdyby nie pojawiło się coś nowego do ust. Jakby przyszło szukać winnych to zapraszam do White Praline, wiedziała jak zanęcić :))) Markę mam dostępną tylko w Gdyni i niespecjalnie miałam czas żeby jechać z Gdańska, ale tak się napaliłam po zdjęciach, że kupiłam od razu w ciemno on-line. Oczywiście, że  nie żałuję, wręcz przeciwnie. Jest mega! Pokażę go Wam też w kolejnych postach - Błyszczyk Giorgio Armani nr 512. Jak ktoś szuka fuksji to radzę go sprawdzić. A zdjęcia od ręki dostępne u Agnieszki.


To co, do następnego w takim razie :) Nie spodziewam się komentarzy, że jakieś buble tutaj ;) wszystko super, piękne, praktyczne i niezbędnie potrzebne :) Dziękuję za uwagę :)

Kasia