2020/04/26

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE: DOM POD GDAŃSKIEM NA SPRZEDAŻOgłoszenie archiwalne.

Jeżeli zawsze marzyliście Państwo o domu pod miastem i w końcu nadszedł ten czas aby to marzenie zrealizować, to mamy dla Państwa propozycję, którą naprawdę warto wziąć pod rozwagę.
30 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska, cały czas pozostając w powiecie gdańskim, w sielskiej i cudownie obecnie zielonej miejscowości Warcz, na sprzedaż wystawiono dwukondygnacyjny, raptem ośmioletni, stylowy dom wraz z garażem, na dużej działce o powierzchni aż 1,13 ha.

Doskonałe, kameralne położenie przy jednoczesnym łatwym dostępie do wszelkich niezbędnych udogodnień. Tuż obok rozłożystych terenów zielonych. Spełnienie marzeń o dobrym, spokojnym i sielskim życiu w zgodzie z naturą.

UKŁAD DOMU

Dom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny

  • powierzchnia całkowita 194m2, 
  • powierzchnia użytkowa 120m2.

Łączna powierzchnia parteru to 63,9 m2
Parter to duży reprezentacyjny korytarz (11m2), przestronny, doskonale doświetlony salon z aneksem kuchennym (45m2), funkcjonalna spiżarnia (1,4m2), łazienka (3,5m2) oraz kotłownia (3m2)
Z salonu wychodzi się na taras o powierzchni aż 35m2, wyłożony w całoście deską modrzewiową.


Ale wróćmy narazie jeszcze do wewnątrz. 
Szerokie schody prowadzą nas z parteru na piętro o powierzchni 55,5m2
Na piętrze wita nas szeroki korytarz (8m2), z którego przejdziemy m.in. do dużej, komfortowej sypialni (14,5m2) wraz z prywatną łazienką (5,5m2), drugiej sypialni (13m2), kolejnej, w tym przypadku ogólnodostępnej z korytarza łazienki (8,5m2), garderoby (3m2) oraz niezwykle praktycznej pralni (3m2)

Do dyspozycji mieszkańców jest również bardzo duży strych użytkowy o powierzchni kolejnych 20m2, na który wchodzimy praktycznymi, rozkładanymi schodami.


Dom wykonano w technologii murowanej (beton komórkowy), ściany jednowarstwowe gr. 40 cm, elewacja cegła, dach dwuspadzisty pokryty gontem bitumicznym firmy GAF (dożywotnia gwarancja). Bezpośredni dojazd


WNĘTRZE DOMU

W całym domu niezwykłym atutem są wyjątkowo duże, panoramiczne okna, wychodzące na cztery strony świata, w tym główny salon ze spektakularnym, panoramicznym przeszkleniem. Powoduje to, że wnętrze pełne jest naturalnego światła, a mieszkańcy mają możliwość obserwować otaczającą ich naturę, praktycznie z każdego miejsca domu.
Z salonu wychodzi się na okalający dom taras.

We wnętrzu domu zastosowano najlepsze materiały wykończeniowe, przy utrzymaniu wysokiej estetyki wnętrz. Okna w technologii drewnianej, podłogi na parterze drewno modrzew, poddasze deska barlinecka, łazienki terakota.

Ogrzewanie: elektryczne, na parterze grzejniki kanałowe i panelowe, w sypialniach grzejniki panelowe, w łazienkach ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki ręcznikowe (z dodatkową grzałką). 
Dodatkowo w salonie znajduje się kominek wolnostojących o dużej mocy, który jedno, że buduje klimat wnętrza, to pełni również dodatkową funkcję grzewczą.

Woda: prywatna studnia, I klasa czystości wody
Kanalizacja: własna oczyszczalnia ścieków


OTOCZENIE DOMU

Całość terenu to 1,13 ha. Poza domem zapewniającym mieszkańcom najwyższy komfort, pięknym, dużym tarasem oraz terenami zielonymi, na działce przygotowano również garaż o powierzchni 30m2, połączony dodatkowo dwustanowiskową wiatą o powierzchni kolejnych 46m2. Istnieje również możliwość zabudowy przedmiotowej wiaty.

Konstrukcja w technologii szkieletu żelbetowego, ściany zewnętrzne drewniane i z cegły. Wiata obudowana kratą stalową, ocynkowaną, malowaną proszkowo. Dach pokryty gontem bitumicznym firmy GAF. 

Garaż posiada również własny dostęp do prądu i wody.