2021/11/09

LECISZ DO HISZPANII? SPRAWDZONY NOCLEG W ALICANTE

 

LECISZ DO HISZPANII? NOCLEG W ALICANTE

Sprawdzona oferta w centrum Alicante. Mieszkanie w  sąsiedztwie mnóstwa knajpek, sklepów, 5 minut od mariny i przystanku autobusowego. Uwaga, to nie jest ciche mieszkanie, to jest zadbane i wygodne mieszkanie w centrum miasta ze wszystkimi plusami i minusami takiej lokalizacji.


LECISZ DO HISZPANII? NOCLEG W ALICANTE

Mieszkanie występuje w serwisie Airbnb pod nazwą "Arenal Suites Alicante" (3A) 1 BED. +1 BATH i przeznaczone jest dla max 4 osób, przy układzie 2 osoby w sypialni i 2 osoby na kanapie w pokoju z aneksem. 
Znajduje się w całkowicie odnowionej kamienicy gdzie większość, lub wszystkie, lokale przeznaczone są pod wynajem - na parterze znajduje się mini recepcja. W zależności od godzin zameldowania może ono odbywać się zdalnie poprzez kod do domofonu i klamkę z kodem. To w mojej ocenie bardzo wygodne rozwiązanie bo nie ma konieczności umawiania się na konkretną godzinę, a jak wiemy, w podróży często trudno wszystko zaplanować i umawianie się na czas bywa kłopotliwe.


LECISZ DO HISZPANII? NOCLEG W ALICANTE

W mieszkaniu znajdziecie w pełni wyposażoną kuchnię, klimatyzację i wszelkie niezbędne akcesoria higieniczne typu żel pod prysznic czy szampon. 
Bez zarzutu działa internet, a jeżeli ktoś potrzebuje, dostępny jest również duży telewizor. 

LECISZ DO HISZPANII? NOCLEG W ALICANTE

Sypialnia z dużym, komfortowym łóżkiem. Szafy otwarte. Uwaga, dostępny jest również sejf i dodatkowy telewizor w sypialni właśnie. 
To co wspomniałam wyżej, warto uwzględnić fakt, że jest to mieszkanie w centrum, u dołu znajdują się knajpki czynne do późnych godzin nocnych i wczesnoporannych, wszak jesteśmy w Hiszpanii. Jeżeli preferujecie totalną ciszę, to nie będzie dla was odpowiedni miejsce. Co innego gdy lubcie gwar miasta i bliskość pełnej infrastruktury.

LECISZ DO HISZPANII? NOCLEG W ALICANTE

Łazienka z kabiną prysznicową. Wygodna, czysta i zadbana. Dostępne akcesoria higieniczne oraz suszarka do włosów.

LECISZ DO HISZPANII? SPRAWDZONY NOCLEG W ALICANTE

Link do oferty w serwisie Airbnb: TUTAJ