2016/03/30

GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW

GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW

Zeszły rok był dla mnie bardzo obfity jeśli chodzi o różnego rodzaju wyjazdy. Miałam więc okazję poznać nowe miasta i jednocześnie nowe obiekty noclegowe. Z jednych byłam zadowolona bardziej, z innych mniej i te z których byłam właśnie najbardziej zadowolona, chciałabym rekomendować. Dziś powrót do Wrocławia i hotel Puro.
 
Niewątpliwie jestem fanką wszelkich innowacyjnych rozwiązań stąd moje zainteresowanie wzbudziła już na samym początku możliwość samodzielnego zameldowania. Kilka kliknięć i po sprawie, analogicznie przy wyjeździe wygląda proces wymeldowania, którego można dokonać wychodząc z pokoju na specjalnym panelu dotykowym. Nie ma konieczności kontaktu z obsługą recepcji, niemniej gdyby ktoś jednak potrzebował kontaktu z żywym człowiekiem, żaden problem, pracownik jest dostępny i znajduje się w zasięgu naszego wzroku. Sama obsługa jest oczywiście dostępna 24 godziny na dobę i służy pomocą w rozwiązaniu różnego rodzaju potrzeb, dostępna jest z pokoju przy użyciu wspomnianego już wyżej panelu dotykowego.
Sam panel dotykowy ma wielorakie wykorzystanie bo za jego pomocą możemy również sterować światłem w pokoju, temperaturą, ustawić budzik czy zablokować drzwi na hasło "nie przeszkadzać". W jednym z folderów znajdziemy również hasło do wi-fi.

GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW
 
 
W oczekiwaniu na zameldowanie zaś możemy skorzystać z automatu do kawy oraz bezpłatnego wifi i gniazdek elektrycznych umiejscowionych tak, że spokojnie kabel urządzenia wystarczy nam od fotela. Wydawałoby się, że to banał, ale niejednokrotnie spotkałam się z tym, że aby podładować telefon należało podpiąć go w miejscu, w którym nie było możliwości żeby w ogóle usiąść. Oczywiście przed otrzymaniem karty pokoju, na czas oczekiwania, dostępna jest również czysta, schludna toaleta.

GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW


GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW
 
 PURO
 
GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW
 
 
Wrocławski Puro (sieć ma jeszcze swój obiekt w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu) znajduje się na ulicy Pawła Włodkowica 6 czyli raptem kilkaset metrów od Rynku, w Dzielnicy Czterech Świątyń, zapewniając nam tym samym dostęp do dużej części atrakcji miasta na wyciągnięcie ręki.
W pobliżu mamy komunikację miejską, a dla zainteresowanych hotel oferuje transfer z i na lotnisko oraz chociażby wypożyczalnię rowerów.

GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW

 

GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAWGDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAWGDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW


Pokoje, jak i cały hotel, są eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne. Na pewno jest to hotel, który się zapamiętuje, a już na pewno łazienkę za przeszkloną ścianą :) Jest oczywiście zasłonka gdybyśmy nie nocowali w pokoju sami. Dzięki możliwości sterowania światłem możemy sobie stworzyć w pokoju dokładnie taki nastrój na jaki mamy ochotę, a na łóżku wyśpimy się za wszelkie czasy. Gdyby zaś komuś tęskniło się za bliskimi, dostępne są darmowe rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe.


GDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAWGDZIE WARTO NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU - HOTEL PURO WROCŁAW
 
 
 To co z Puro zapamiętałam ja sama to z pewnością śniadania. Serwowane są w godzinach 6.30 do 10.30, a w soboty, niedziele i święta od 7.00 do 11.00. To pierwszy hotel, w którym spotkałam się z gotowymi kanapkami, ale nie byle jakimi kanapkami, polecam tą z burakiem! Pyszna. I niech was nie zwiedzie niewielkich rozmiarów restauracja bo kulinarnie zaspokoi większość odwiedzających.

 
 PURO
 
 
Weryfikując na booking.com, obecnie 2 - osobowy pokój ze śniadaniem dostępny jest w cenie 439 zł za dobę. Czy dużo czy mało, to jak zawsze mówię rzecz względna, niemniej pobyt wart jest w mojej ocenie każdej złotówki bo zwyczajnie przekłada się ona na wygodę nocującego.