2017/02/25

MÓJ PIERWSZY RAZ NA YOUTUBE - VIDEO RELACJA Z PODRÓŻY NA MALEDIWY


Długo nosiłam się z myślą o rozszerzeniu mojej aktywności w sieci o kanał na Youtube. Dopiero jednak podróż na Malediwy i Wasze reakcje na nagrywane tam przeze mnie InstaStory, zmotywowały mnie na tyle, że oto jest.SKĄD POMYSŁ NA YOUTUBE

Otrzymałam od Was naprawdę ogromną ilość wiadomości na InstaStory, które nagrywałam podczas całej podróży. Wiadomości tak pozytywnych, że coraz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że video to naprawdę dobry kanał komunikacji. Tym bardziej, że mi często łatwiej i szybciej, przekazać swoje myśli mówiąc, niż pisząc. Wtedy też pojawił się pomysł żeby z tych filmików zgrać jeden materiał, który miał stać się moją pamiątką z podróży. I tak po nitce do kłębka doszłam do wniosku, że właśnie film z podróży na Malediwy będzie dobrym filmem na start. I oto jest.


VIDEO RELACJA - MALEDIWY STYCZEŃ 2017


GDZIE JESZCZE MNIE ZNAJDZIECIE


Zapraszam Was do obejrzenia relacji video. I jednocześnie zachęcam do śledzenia mnie właśnie na Youtube, kanał "Pięknie jest żyć'. Od tej pory to moje nowe miejsce w sieci będzie sukcesywnie rozwijane i pojawiać się na nim będą posty w wersji mówionej, plus video z dnia codziennego i różnych podróży. Co ponadto, czas pokaże.

Możecie mnie znaleźć również na:
SEASIDE APARTMENTS - O CO W TYM CHODZI

Zapraszam też do śledzenia poczynań mojej marki "Seaside apartments", która zajmuje się wynajmem mieszkań w najmie krótkoterminowym. Co oznacza tyle, że gdybyście szukali mieszkania w Gdańsku na krótki pobyt, to jestem w stanie takie Wam znaleźć. Lub też gdybyście mieszkanie posiadali i chcieli na nim dobrze zarabiać, to ja wszystkim się zajmę.

Seaside apartments znajdziecie:
Facebook - TUTAJ

Strona jest jeszcze w budowie, ale mam nadzieję, że już niedługo zaproszę Was na jej oficjalną premierę. Tymczasem część moich ofert możecie znaleźć w prawym pasku bocznym, strony głównej bloga. Zapraszam do kontaktu. A tymczasem na film - Malediwy, styczeń 2017.