2017/03/16

SKĄD WZIĄŁ SIĘ MÓJ POMYSŁ NA BIZNES CZYLI GDZIE SZUKAĆ INSPIRACJI


Ci z was, którzy śledzą mnie na bieżąco na Instagramie, a bardziej nawet na InstaStory, wiedzą, że jestem właścicielką marki Seaside apartments. Przedmiot mojej działalności to zarządzanie krótkoterminowym wynajmem nieruchomości, a moimi klientami są zarówno turyści, którzy wynajmują mieszkania, które mam w ofercie, jak i właściciele mieszkań, którzy udostępniają je do wynajmu.

Z wykształcenia jestem socjologiem, zawód wykonywany to Project Manager oraz Kierownik zespołów sprzedażowych. Skąd więc wziął się pomysł na biznes związany z rynkiem nieruchomości i branżą turystyczną?
Te i inne informacje znajdziecie w moim najnowszym filmie na YouTube, zapraszam.
Będzie mi również bardzo miło jak podzielicie się swoimi historiami, jak powstały wasze firmy. A jeżeli własnego biznesu jeszcze nie macie, to jestem ciekawa czy w ogóle taki jest wasz cel.

A być może wykonujecie teraz pracę, która zwyczajnie sprawia wam przyjemność i nie odczuwacie potrzeby zmian?


Z mojej strony jednocześnie zapraszam was do współpracy w zakresie mojego biznesu:

Jeżeli przyjeżdżacie do Gdańska i szukacie noclegu, piszcie na kontakt@seasideapartments.com.pl

W prawym pasku bocznym znajdziecie linki do części moich ofert. Na ten moment kierują one do airbnb, ale uwaga - już niedługo wystartuje moje własne strona internetowa (!) Nareszcie. Jak tylko będzie gotowa dam wam znać.

Jeżeli jesteście właścicielami mieszkań w Gdańsku, również zapraszam do kontaktu i omówienia możliwych warunków współpracy w celu zapewniania wam możliwie największych zysków z ich wynajmu.
*mieszkanie, które widzicie na zdjęciu tytułowym, jest jednym z mieszkań, które posiadam w ofercie. Pod tym linkiem znajdziecie mój firmowy profil na Facebook - TUTAJ

A TUTAJ już za chwilę będzie strona www z panelem rezerwacyjnym i ofertą wszystkich moich mieszkań.