2014/05/01

BAWMY SIĘ


W związku z tym, że ja już jedną nogą na lotnisku dziś będzie maksymalnie krótko. A żeby nie zostawiać tu po sobie pustki mam propozycję...Olay - ochronny krem o działaniu wybielającym (White Radiance Protective Cream SPF24 PA++), słoiczek 50 g
  • Stworzony z CelLucent Whitening Active, który przenika głęboko do komórek nadając im naturalny blask
  • Zawiera witaminę B3, witaminę E, prowitaminę B5 i witaminę P, aby zwiększyć przezroczystość od wewnątrz na zewnątrz
  • Chroni przed szkodliwymi promieniami UV z SPF 24 PA++
  • Idealny do skóry normalnej i suchej

Elizabeth Arden - błyszczyk w kolorze Golden Pearl (10)

Osoby zainteresowane otrzymaniem powyższego zestawu proszę o pozostawienie informacji w komentarzu. Zgłoszenia przyjmuję przez 7 dni tj. do czwartku 8 maja włącznie. Później zrobimy losowanie. Przesyłka oczywiście po mojej stronie.

A co ja bym oczekiwała w zamian? No tak, coś za coś ;) Staram się poszerzać kanały, na których jestem dostępna, i tak po wielu bojach ze samą sobą powstał ten oto profil na Fejsiku (klik). Profil, nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie użyć określenia Fan page ;) Chciałabym żebyście tam również ze mną byli więc warunkiem tym razem będzie zalajkowanie profilu i pozostawienie mi w komentarzu pod tym postem  informacji jako kto polubiliście profil. Oczywiście zawsze można go odlajkować później, ale wtedy już więcej bawić się nie będziemy ;) A jak komuś nie zależy na nagrodach, może mnie polubić i bez konkursu :)

Poza konkursem przypomnę też, że jest jeszcze Instagram, który pokochałam miłością wielką (klik). Nareszcie mam gdzie od ręki wrzucać zdjęcia, które nie pasują mi do żadnych katalogów :) Jest też G+, jest możliwość obserwowania, jest Bloglovin. Ale to już tak by the way ;)


Ok., to ja uciekam życząc sobie udanego wypoczynku :) Pytań nie może być bo na nie odpowiem ;) No przynajmniej nie do soboty.

Kasia