2013/09/24

PIĘKNIE MIESZKAĆ


Jak już tak przy temacie wnętrz od wczoraj jestem to pokaże jedną z ciekawszych, moim zdaniem, inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku. Usytuowana przy ulicy Jaśkowa Dolina będącej jedną z ładniejszych w mieście, w otoczeniu starych willi i parku, wkomponowana (inwestycja) idealnie w otoczenie.


Dwa pierwsze zdjęcia to część wypoczynkowa dla mieszkańców, wmontowane radio pozwało aby w tle płynęły przyjemne, relaksujące dźwięki, a zaraz obok znajdują się sauny i siłownia. Kolejne zdjęcia to iście hotelowe korytarze. Wiem, że nie każdy takie aranzacje lubi, ja akurat tak. Obrazy i lustra na ścianach, wykładzina na podłodze, gustowne oświetlenie. Bardzo podoba mi się, że w obecnie oddawanych blokach deweloperzy dbają również o części wspólne. Miło wyjść ze swojego przyjemnie urządzonego mieszkania, na równie przyjemną dla oka klatkę schodową.


I mieszkania czekające na przyszłych lokatorów. Z moim wymarzonym motywem, który muszę mieć na kolejnym mieszkaniu czyli duże okna od samej podłogi, zapewniające dobre naświetlenie. Na piątym z koleii zdjęciu widok z balkonu na drzewa, a na dwóch kolejnych taras - 50m2 mieszkanie i do tego 50m2 taras, gdzie gałęzie drzew praktycznie wchodzą na barierki. I ten zapach lasu... cudnie. No i jakie posiadówki towarzyskie na takim tarasie można by robić latem.


A jeżeli komuś brakowałoby wyobraźni jak wnętrze zagospodarować, to w mieszkaniu pokazowym taka mała podpowiedź. Może nie jest to moje wymarzone wnętrze bo gustuję w bardziej zimnym wyposażeniu, ale i tak bardzo mi się podoba.

Kasia