2013/09/23

DOSZŁAM DO ŚCIANY
O pomyśle na zagospodarowanie części mieszkania pisałam już tutaj http://piekniejestzyc.blogspot.com/2013/04/sciana.html.


I taki jest cel. Niestety na chwilę obecną szablonu nie ma, i nie będzie dopóki nie zrobimy remontu. W planach jest przede wszystkim malowanie ścian, teraz mamy kolor waniliowy, celem jest czysta biel. Przeszłam już fazę fascynacji kolorowymi ścianami, teraz marzy mi się najzwyklejszy w świecie biały, a kolor do wnętrza wprowadzać będę dodatkami.


Nie mogłam jednak znieść tego, że ta ściana była tak przygnębiająco pusta i chociaż tymczasowo coś musiałam na niej zainstalować. HOME to w części twórczość własna, same ramki kupiłam w Ikei, wsad zaś jest zwyczajnie drukowany. Prawy górny róg jest za to namiastką tego wymarzonego szablonu. Jest to o tyle ciekawe, że opis jest na blasze, która jest przymocowana do ściany na magnes, żadnego nawiercania czy wbijania gwoździ, wystarczyło tylko przykleić magnes. Poza tym po naklejeniu można jeszcze blachą manewrować w różne strony. Zakup jest stąd http://posterplate.pl/, i gorąco polecam jeżeli ktoś jest zainteresowany tego typu elementami wystroju. Ogromny wybór, błyskawiczna realizacja, towar bez zastrzeżeń.

Kasia