2015/08/15

CHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNE

CHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNE

No dobra, jakkolwiek smutno mi ostatnio nie było, to przed zakupami mnie to nie powstrzymywało. W sumie podobno zakupy nawet dobre na smutki. Nie potwierdzam niestety, ale fakt faktem, że stan posiadania lekko mi się zmienił. A że pomadki to ja kocham miłością wielką i jakoś chyba najbardziej lubię w nie inwestować to do rodzinki dołączyła również dzisiejsza bohaterka czyli Chanel Rouge Coco z numerkiem 402 o wdzięcznej nazwie Adrienne.


Adrienne pojawiła się na mojej liście must have w czasie gdy zafiksowałam się na make up no make up. Miało być jak najbardziej naturalnie, jasne oczy, jasne usta. A że do marki Chanel mam słabość to od razu było wiadomo gdzie szukać.


CHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNECHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNE

Nie chcę rozpisywać się o opakowaniu bo to ono zawsze wydaje mi się tak oczywiste i widoczne na wprost na zdjęciach. Jeśli o mnie chodzi po prostu bardzo sobie cenię klasykę, którą prezentuje Chanel. Nie mam też problemu aby wydać więcej pieniędzy na swoją kosmetyczną zachciankę, ale oczekuję zarówno efektu jeśli chodzi o samą wartość użytkową danej rzeczy, jak i efektu w postaci doznań estetycznych, a w tym przypadku takowe dostaję. Ma być ładnie i stylowo. I jest.

CHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNECHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNE

Adrienne to taki uroczy delikatesik. Jest na ustach, a jakby go nie było. W mojej ocenie bardzo subtelny, delikatny efekt. Do tego tak uroczo pachnie. Tak, tak pomadki też pachną i to cudownie!
Łatwość aplikacji, nie ma mowy o jakimkolwiek wylewaniu się poza kontur ust. Nie wymaga również nie wiadomo jak wypielęgnowanych ust, ale oczywiście przy bardzo przesuszonych z pewnością wejdzie w załamania, nie wiem w sumie jednak czy jest taka, która w takiej sytuacji suchości nie podkreśli. 

CHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNE

Poniżej kolor w cieniu oraz bezpośrednio w słońcu. Wydaje mi się, że różnica pojawia się jedynie jeśli chodzi o nasycenie, samego sedna koloru słońce czy jego brak nie przekształca.

CHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNECHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNECHANEL ROUGE COCO 402 ADRIENNE

Bardzo lubię. Bardzo często używana. Zwłaszcza, że jak wspomniałam na początku, mam okres fascynacji delikatnym makijażem, a obecna pogoda tylko go potęguje. Chwilo trwaj tak w ogóle, kocham upały :) Z czysto egoistycznych pobudek oczywiście, bo niestety zdaję sobie sprawę jakie szkody one niosą i jak niestety uciążliwe są dla zwierząt, zwłaszcza tych, które domu nie mają… :( ale o tym może już innym razem. Idę schłodzić moje trzy futra.

Kasia wraz z Mają, Buniem i Misią :)