2016/04/22

POMYSŁ NA WEEKEND - WARSZAWA NIEOCZYWISTA

Risk Made In Warsaw

Nie każda podróż to wielkie zwiedzanie, nie każda podróż to wizyty w muzeach i spacery z przewodnikiem w ręku. Nie mam okazji ostatnio często bywać w stolicy, a gdy już nadarzyła się okazja spędziłam ten czas zupełnie inaczej.Warszawę się lubi lub nie. Jak wszystko. Co innego nas kręci, w różnych miejscach czujemy się dobrze, różne mamy zainteresowania. Ja lubię to miasto. I gdybym nie mieszkała na Pomorzu, pewnie zdecydowałabym się na Warszawę właśnie.

Gdzie byłam, co robiłam.

Jako wierna klientka Risk Made In Warsaw nie mogłam pominąć tego miejsca. To nie jest sklep. To miejsce, wnętrze, do którego nie przychodzisz tylko po to aby coś kupić. Tutaj po prostu człowiek dobrze się czuje. Jakby przyszedł odwiedzić znajomych. Tylko tutaj wybiegam sobie na boso z przymierzalni i kręcę się wokół sprawdzając jak układa się sukienka.

The Odder Side

The Odder Side poznałam na jednych z targów w Gdańsku. Całą zimę śmigałam w ich golfie eksploatując go maksymalnie. Teraz uwielbiam jeszcze za wnętrze.

The Odder Side

Choćbym nie wiem jak się zaparła nie było szans poznać wszystkich knajpek, które chciałabym.
SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny.

SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny

Restauracja Tel - Aviv. Chcę jeść!

Restauracja Tel - Aviv

I odrobina kultury. Teatr Polonia Warszawa "Dobry wieczór państwu".

"Po wielu, wielu latach pracy w polskim show biznesie, po wielu latach pracy w polskiej telewizji, na estradzie Krzysztof Materna zapisał swoje doświadczenia w formie oryginalnego, bezkompromisowego zabawnego monologu. Artysta, Krzysztof Materna, czekający w garderobie na swój kolejny występ, spowiada się i zwierza publiczności  z praw i reguł ogólnych, rządzących polskimi mediami i polską tzw. rozrywką."

Teatr Polonia Warszawa "Dobry wieczór państwu".

Królikarnia. Muzeum Narodowe.

Królikarnia. Muzeum Narodowe.

Królikarnia. Muzeum Narodowe.


Wystawa "Women In Chanel".


Po ogromnym sukcesie "NORTHERN WOMEN IN CHANEL" artyści Peter Farago i Ingela Klementz Farago prezentują projekt "WOMEN IN CHANEL". 
W ramach wyłącznej współpracy z CHANEL, wizjonerski duet fotograficzny wykreował wyczerpujące historie mody najbardziej poszukiwanych top modelek z Czech, Węgier, Polski i Rumunii. Zaowocowało to albumem i mobilną wystawą fotografii, pod tytułem "WOMEN IN CHANEL". Muzeum Rzeźby w Królikarni, stanie się początkiem tej nowej inspirującej modowej podróży. Przedstawionych zostanie 30 dużych zdjęć wyselekcjonowanych spośród prawie 200 obecnych w albumie. Wybór ten uwydatnia wiele istotnych tematów w szerokim spektrum prac Farago obejmującym ponadczasowe obrazy mody. 

Wystawa "Women In Chanel".


Taka moja Warszawa.
Dziękuję Gosia :***

A u Was jak? Jakie plany na weekend?