2016/04/20

POZNAJ SWÓJ KRAJ - CZYLI JAKA JEST NAJPIĘKNIEJSZA PLAŻA NA POLSKIM WYBRZEŻU I DLACZEGO JEST TO PLAŻA W STILO.

POZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILO

Zdjęcia, które tutaj zobaczycie miałam przygotowane na potrzeby jednego z archiwalnych postów, nie wiem jak mogłam o nich zapomnieć… Dziś zachwycają mnie tak samo. Nie chcę żeby nigdy nie ujrzały światła dziennego, bo to jedne z tych, które budzą we mnie emocje. Jak tam było pięknie…
Plaża wiosną jest najpiękniejsza! Po zimie zdecydowanie odczuwamy wzrost temperatury, jest słonecznie i jeszcze tak przyjemnie pusto.

POZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILO

Kocham morze, plażę. Kocham długie, piaszczyste wybrzeże. Mogę tak po prostu siedzieć i patrzeć na to wszystko. Cieszę się, że na moje miejsce do życia wybrałam sobie Pomorze, dzięki temu mam tak stosunkowo niedaleko, do takich i temu podobnych miejsc.

POZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILO


POZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILO


POZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILO


POZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILOPOZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILOPOZNAJ SWÓJ KRAJ - PLAŻA STILO


Uwielbiam te zdjęcia! Cudowna pamiątka tamtego dnia, bez nich pewnie wiele kadrów by mi umknęło. A tak pamiętam, i wciąż czuję ten zachwyt, który czułam gdy tam byłam.

Stilo, obecnie Osetnik. Miejscowość w województwie pomorskim, powiecie wejherowskim, położona na terenie Nadmorskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Bezpośrednio nad morzem, ale baz infrastruktury turystycznej. Polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć od jarmarcznych, zatłoczonych plaż.

TUTAJ możecie przeczytać bardzo ciekawy artykuł na temat miejscowości, która jest, a jakby jej nie było.