2016/05/02

KWIECIEŃ 2016 - PRZEGLĄD SUBIEKTYWNY


Rozgościła nam się wiosna na dobre, i fajnie! Nie jest może jeszcze jakoś wybitnie ciepło, ale widoki wynagradzają wszystko. Na to czekałam. Od razu podniósł mi się wskaźnik aktywności na świeżym powietrzu. Średnia dzienna z ostatnich 30 dni jeśli chodzi o pokonywane odległości to 7,2 km. Jest dobrze.Nie, nie mogło zabraknąć tego rodzaju zdjęć. Jest po prostu absolutnie pięknie, uroczo i cieszę się tym niezmiernie. Co chwila przystaję żeby robić takie i tym podobne zdjęcia.


Gdańsk oczywiście piękny o każdej porze roku, ale przy takim nasłonecznieniu to wyjątkowo wdzięczny obiekt do fotografowania, żadnego problemu ze światłem. Kto się wybiera tego lata do Trójmiasta?


Jedzenia też nie mogło zabraknąć. Nic się nie zmieniło, nadal nie gotuję czym wspieram lokalną gastronomię stołując się to tu, to tam. No ale skoro inni robią to tak dobrze :)
Dwa górne zdjęcia to moje ukochane Avocado, które polecałam Wam już nie raz. Dobra wiadomość jest taka, że Avocado otworzyło właśnie drugi lokal na gdańskim Przymorzu. Zdecydowanie większy więc Ci wszyscy, których zniechęcał częsty brak wolnych stolików we Wrzeszczu, winni kierować się teraz na Przymorze właśnie.
Dalej na zdjęciu Anima Cafe, o której niedawno pisałam TUTAJ, a obok Stary Maneż, który posta jeszcze się nie doczekał i pora jak najszybciej to nadrobić bo miejsce zdecydowanie warte jest polecenia.

Rok temu zebrałam moje ulubione lokale w jednym miejscu, o TUTAJ i bardzo polecam Wam zapoznanie się, zwłaszcza jak ktoś do Trójmiasta się wybiera. A ja w niedługim czasie przygotuję aktualizację.


Kwiecień to też dawno wyczekiwany weekend w stolicy, o którym pisałam TUTAJ. Bardzo miło wspominam, zwłaszcza sztukę "Dobry wieczór państwu" w Teatrze Polonia. Chyba ostatnio brakowało mi kultury.


Pojawiło się też kilka nowości kosmetycznych i nie tylko, szerzej zaprezentowałam je w TYM poście. Bardzo Wam polecam bo kilka rzeczy jest naprawdę wartych uwagi. 
No i oczywiście cały czas przypominam o współpracy z marką Daniel Wellington i możliwości 15% rabatu na hasło "piekniejestzyc" na stronie https://www.danielwellington.com/pl/, rabat ważny jeszcze do 15.05.2016.


W kwietniu miałam też przyjemność uczestniczyć w konferencji Social Media Convent, potężna dawka inspiracji i wiedzy od tych co w "socialach" działają na co dzień. Bardzo polecam tego rodzaju wydarzenia, człowiek wychodzi niesamowicie naładowany pomysłami.

Ale że nie tylko nauką i pracą człowiek żyje, wzięłam też udział w Wieczór fOCHu Szymona Majewskiego pod banderą Och Teatr, a z przedstawieniem w Starym Maneżu, o którym wspominałam wyżej przy okazji wzmianki kulinarnej. I tak jak co do osoby pana Szymona mam mieszane uczucia i nie zawsze rozumiem jego humor, tak akurat to show oceniam rewelacyjnie! Dużo, dużo śmiechu i bardzo solidarnie, dostało się każdemu po trochu ;) 

Także kwiecień, dziękuję za każdy dzień, a teraz czekam co maj przyniesie. Ze swojej strony zrobię co mogę żeby wiele dobrego.